Čištění venkovních žaluzií

Venkovní žaluzie musí každoročně odolávat špatnému počasí, větru, pylům a dalším nečistotám, které se usazují na povrchu žaluzií. Pravidelné a odborné čištění venkovních žaluzií není jen otázkou optického vzhledu, ale také zachováním správné funkčnosti finančně náročných žaluzií. V opačném případě se na povrchu lamel žaluzií projeví nežádoucí vlivy počasí a slunečního záření a tím se zkracuje celková životnost.

Jak nejlépe vyčistit venkovní žaluzie? Zapomeňte na ruční čištění hadříkem či na vysokotlaký čistič, kde v obou dvou případech je proces čištění složitý, zdlouhavý, nešetrný a celkový výsledek prostě nestojí za to. Profesionální úklidová technika a znalost správného postupu čištění. To vše a ještě více vám nabízí naše úklidová firma.

Jsme progresivní úklidová firma, která se nebojí poohlédnout po nových trendech po celém světě a proto Vám představujeme novou, inovativní a plně ekologickou technologii na OBOUSTRANNÉ čištění venkovních žaluzií, díky které dokážeme lamelu žaluzie vyčistit nejen po povrchu, ale také ze spodní strany každé lamely. Dokážeme se dostat i do samotného okolí vodících lanek, aniž by došlo k jejím poškození. Součástí naší technologie je průtokový filtr, který zbavuje vodu od minerálních látek a proto není potřeba používat žádnou další přebytečnou chemii. Vzdálenost mezi kartáči lze individuálně nastavit podle typu všech žaluzií dostupných v České Republice. Čištění venkovních žaluzií nabízíme vždy a pouze s kompletním vnějším mytím oken a rámů horkou demineralizovanou vodou.

Přenechejte čištění odborníkům. S výsledkem budete maximálně spokojeni!

Čištění venkovních žaluzií